Головна

Хто ми

Над вашим проектом, працюватиме команда професіоналів, з багаторічним досвідом

Майстри

15-20 років досвіду

Інженер

15 років досвіду

Архітектор

15 років досвіду

Будівельники

15-20 років досвіду

Денис Кавун

Інженер, магістр з будівництва, засновник і керівник інженерної майстерні, КМС з пауерліфтингу. З 2006 року команда інженерної майстерні реалізує будівельні проекти різної складності. Серед них котеджні містечка та котеджі, багатоквартирні будинки і готелі, склади і торгові комплекси. «Вважаю інженерна справа і індивідуальне будівництво не бізнесом, а ремеслом. Тільки любов до творення і осягнення процесів будівництва приведуть до гідних результатів ». Основними принципами роботи майстерні є: технологічність, економічність і надійність будівництва (тек буд). Професіонали майстерні допоможуть вам в реалізації самих різних будівельних завдань.

Чому ми

Економічність. Надійність. Турбота. Ці три слова уособлюють підхід нашої майстерні до кожного проекту

на ринку
з 2008 року!

10 років
гарантія

Тільки
професіонали

Стислі
терміни

Правильна
экономія

Наше портфоліо

Ознайомтеся з нашими роботами, в галереї зданих проектів

Ціни

Вартість наших послуг

Будинок з
газоблоку
300
m2
$
Будинок з
цегли
400
m2
$
Будинок з
керамічних блоків
450
m2
$
Монолитный
каркасный дом
600
m2
$
Реконструкція
будинку
300
m2
$
Вартість на ремонт та оздоблювальні роботи
розраховується індивідуально

Видео про нас

Від провідних ЗМІ країни

Ранок на 1+1

Як захистити себе від збільшення ціни на ремонтні роботи

Програма Ранок на Інтері

Організація роботи нашої майстерні і ставлення до клієнтів

Ранок на 1+1

Взаємовідносини виконроба з працівниками. Деякі поради для замовника

Ранок на 1+1

Практичні поради щодо вибору шпалер і їх застосування

Відгуки

Що говорять про нас наші клієнти

Юлія Скакуненко

Вперше пишу відгук, так як мої муки з будинком закінчилися !! УРА! Я звичайно дама економна, але своє я отримала за економію … Робочих з OLX або вокзалу більше до себе не підпущу 100% !!! Спасибі хлопцям за добудований будинок, який 2 роки мені не могли робітники з OLX добудувати. УРА! Мою мрію втілили в реальність! У мене став будинок найкрасивішим в Хотянівці! Стиль шале – дивний! Всім рекомендую !! Задоволена до божевілля!

Олександр Валентинович

Місяць тому мені закінчили будівництво та оздоблювальні роботи будинку в с. Лютіж Київської області Плюси Майстерні Дениса Кавуна: 1. Перед початком робіт дали комерційну пропозицію, перелік робіт, терміни, графік, вартість. Це допомогло визначитися з підрядником. Майстерню Дениса Кавуна – сподобалася ціна і підхід, потрібно визнати – клієнтом дорожать. 2. За порадами на форумі, на будівництво запрошував знайомого виконроба у вигляді технагляду. До роботи причепитися просто неможливо – все робиться за проектом, а якість – на рівні. 3. Здивувало чітке дотримання графіка і бюджету – ніяких доп. робіт, все в строк, копійка – в копійку. За аналогією з ремонтом квартири – ремонт робила бригада, бюджет зростав з кожним днем: то одне не врахували, то інше, то матеріалів більше і т.д. 4. По закінченню робіт- все чисто, сміття вивезене. Здивувало, що будівництво буває задоволенням – приїжджали тільки прийняти роботи.

Ирина Викторовна

Плюсы: цены низкие – я проверяла. Давала на просчёт в несколько фирм. Сначала искали подвох, но в процессе поняли, что у них своё оборудование и небольшой офис – зарабатывают всего 5%. Проект делают сами. Качество работ – как в книге – всё чётко. Мы приглашали тех надзор – знакомого инженера – ошибок он не обнаружил. Работают быстро, оперативно. Не было ни одного дня простоя. Закупкой материала занимаются сами и подбирают самое качественное, что есть на рынке стройматериалов. Приятно работать с профессионалами! Минусы: ничего не могу написать, так как ребята даже спустя пол-года бесплатно приехали поменяли подгоревший патрон в люстре, который, кстати, покупали и устанавливали мы.

Олександр Петренко

Підхід – професійний, так як компанія складається з архітектора та інженера-мостовика. За мій будинок, який знаходиться на підтоплюються території – ніхто не хотів братися. Із завданням впоралися чітко: швидко, строго в бюджеті – молодці.

Ольга Трауб

Я дуже вдячна компанії за те, що вона врятувала мій дім. Його побудував ще мій дідусь, який, будучи архітектором, створив дуже цікаву будівлю,що стала нам дорогою згадкою про нього. На жаль, вирішивши реконструювати дім, ми не одразу звернулися до Інжереної Майстерні Дениса Кавуна, що згодом ледь не стало фатальною помилкою. Сьогодні ми вдячні Олегу та Денису – архітектору та інженеру компанії, що вони знайшли шляхи до вирішення проблеми, а сьогодні я маю змогу писати цей вдячний відгук із затишного дому мого дитинства, який став тепер ще й сучаснішим та комфортнішим! дякую!

Журнал

Блог з останніми новинами та порадами з будівництва, від нашої майстерні

Реконструкція будинку. Обвалення будинку – сповзання фундаменту

Відповідаю на найпопулярніше запитання від Замовників: “Навіщо мені геологія? Он сусід без геології збудував фундамент, збудував будинок і вартує ж”. І справді, навіщо потрібна геологія для проектування фундаменту? Можна і на око збудувати. У цьому питанні можна й далі піти – навіщо тоді вам взагалі фундамент, якщо ви уявлення не маєте, куди ви його спираєте? … Реконструкція будинку. Обвалення будинку – сповзання фундаменту

Posted in Без рубрики | Leave a comment

Контакти

Залишилися питання? Зв’яжіться зручним для Вас способом.

Графік роботи:

з 9:00 до 21:00 без вихідних

Адреса:

вул. Семашко, 13

Контактні телефони:

E-mail:

2294917@gmail.com

Напишіть нам

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Телефон

Повідомлення