Hoffmann haus-26

Дизайн і ремонт квартири Hoffmann haus

Дизайн квартири Hoffmann haus здійснений в мінімалізмі з елементами стилю Loft. Дизайн-проект передбачав ґрунтовну перепланування і технічний дизайн.

Житловий комплекс розташований в центрі Києва, висота стель невелика, але ми вирішили складне завдання з проектування та монтажу припливно-витяжної вентиляції в квартирі з використанням припливно-витяжної устонавкі з рекуперацією і підігрівом повітря взимку. Хоча багато фахівців скептично поставилися до вентиляції в такому обмеженому просторі.

Hoffmann haus-25

Hoffmann haus-24

Hoffmann haus-23

Hoffmann haus-22

Hoffmann haus-21

Hoffmann haus-20

Hoffmann haus-19

Hoffmann haus-18

Hoffmann haus-17

Hoffmann haus-16

Hoffmann haus-15

Hoffmann haus-14

Hoffmann haus-13

Hoffmann haus-12

Hoffmann haus-11

Hoffmann haus-10

Hoffmann haus-9

Hoffmann haus-8

Hoffmann haus-7

Hoffmann haus-6

Hoffmann haus-5

Hoffmann haus-4

Hoffmann haus-3

Hoffmann haus-2

Hoffmann haus-1

Hoffmann haus-26 Початок ремонту. Все починається з інженерних мереж. Насамперед виконана приточно-витяжна вентиляція. Найскладнішим завданням було вузли проходу патрубків на фасад будівлі – псувати його було не можна. Обов’язково була виконана шумоізоляція повітроводів. Злив конденсату з кондиціонерів повинен проводитися в спеціальну каналізацію через спеціальні сифони для кондиціонерів. Далі – монтаж сантехнічних приладів, каналізації, водопостачання, систем очищення і водопідготовки.

Монтаж інсталяцій Geberit. Монтаж лінійного трапа для душа.

Монтаж бойлера, монтаж фільтрів Гейзер Тайфун

Ми застосовуємо тільки систему водопостачання Rehau В душі буде використана прихована душова система hansgrohe з монтажем ibox, приховані змішувачі умивальників kludi.

Share Button

Напишіть відгук