Французский квартал

Відгук про ЖК «Французький квартал»

Французский квартал

Мова піде про один з, найбільш доступних за ціною, житлових комплексів бізнес класу, в престижному районі Києва – «Французькому кварталі» (Печерський район, мікрорайон Нижній Печерськ).

Забудовник: “Київміськбуд”.

Адреса: вул. Анрі Барбюса, 52/1, вул. Філатова, 2/1.

Місцезнаходження

Французский квартал

Район будівництва, звичайно, вважається престижним, але, погодитися з тим, що місце будівництва затишне і привабливе, все ж – складно.

Я багато разів намагався зрозуміти логіку прагнення до життя в центрі міста і, для себе особисто, знайшов таке пояснення: мені подобається бачити навколо себе історію міста, його архітектуру, відчувати дух міста, його красу, суєту. Околиці ЖК «Французький квартал» більше схожі на нетрі, проте, до найближчої «цивілізації» можна, без задоволення, пройтися за 10-15 хвилин. Загалом, вид з вікон, які не виходять у двір – не радує і не вселяє оптимізму, на відміну від виду у двір. Це, звичайно, строго суб’єктивна думка і, можливо, зайва зачіпка до «Французькому кварталу», адже стан будинків і районів – не провина забудовників, це наші з вами реалії і наше надбання.

Транспортна розв’язка, думаю, також стане проблемою після заселення, як і, наприклад, в «Печерських липках» – вузькі вулички, велика кількість автомобілів нових мешканців, природно, створять проблеми в пересуванні по цим старим центральним кварталах. Але, а як інакше? Хіба це нові квартали, запроектовані по новому генплану? Ні, з пробками нічого не поробиш – доведеться трохи постояти на виїзді. Втім, постояти доведеться у всій центральній частині міста. І не тільки. Скінчено, забудовники, будуючи житлові комплекси, повинні розвивати інфраструктуру, але не забувайте, що кожен забудовник, отримуючи поштову адресу, виплачує місту пай в розвиток інфраструктури. Тому, вважаю транспортні проблеми – проблемами міської адміністрації, яка стверджує і погоджує проекти подібних комплексів, але нічого не робить для поліпшення інфраструктури.

Про комплекс ЖК «Французький квартал»

Житловий комплекс, крім назви, має стильову архітектурну композицію, оригінальну ідею, ансамбль з низки будівель. В основі композиції – французька сучасна тематика. Кольорові і архітектурні рішення навівають французьку тему, яку підкреслюють штрихи фасадних декорацій, елементів і форм. У центрі комплексу зведена копія Ейфелевої вежі. Загалом, красиво. Звичайно, в архітектурі присутній своєрідний стиль «Київміськбуду» з якоїсь монументальністю, простотою, але, повірте, більшість рішень забудовника – вивірені і надійні. Забудовник не застосував дешевий декор на простій архітектурі, який згниє за п’ять років. Стиль продиктований архітектурою будівель, їх формою, геометрією. Ніде немає «слабких» місць фасадів, де через декору або балкона, як це буває у інших забудовників, які через недосвідченість застосовують архітектурні рішення на догоду дизайну, з’являться проблеми під час експлуатації. Все виглядає монументально і якісно, ​​починаючи від цоколя, закінчуючи останнім штрихом плоскої покрівлі. Раніше мені був далеким від строгий і, де то, не завжди сучасний стиль Київміськбуду. Але, після спостереження за новобудовами через кілька років, стало зрозуміло, що чудернацькі архітектурні прийоми – мало практичні.

Один з мінусів житлового комплексу – це відкриті балкони. Так, вони красиві, огороджені якісним огорожею, прекрасно підходять і вписуються в архітектуру. Але наш холодний і вологий клімат, відмінний від, наприклад, півдня Франції, боязнь, що хтось випаде з балкона і бажання захистити свій простір, призведе до того, що зовнішній вигляд фасадів буде зіпсований саморобним балконних склінням. Це можна легко виправити, якщо запропонувати власникам квартир архітектурне рішення і змусити його виконувати на рівні ЖЕКу і, таким чином, вийти з ситуації. Шкода буде, якщо почнеться хаотичне скління – зовнішній вигляд фасаду втратить свій вигляд. Так, наприклад, трохи зіпсували фасади ЖК «Венеції», вчасно не вказавши і не проконтролировав монтаж кондиціонерів і тепер вони висять хаотично.

Комплекс складається з п’яти черг будівництва. Закінчення будівництва і введення в експлуатацію кожної черги виконують поетапно.
Планування РК «Французький квартал», з огляду на форму будівель, дуже вдалі і архітектурно грамотно сплановані, але специфічні. Тут є будь-які площі і конфігурації, але над дизайном деяких приміщень потрібно попрацювати.

Окремо потрібно написати про якість будівництва. Чесно потрібно зізнатися, що Київміськбуд один з кращих забудовників Києва, а може, і всієї країни. Мені подобається, що забудовник, при будівництві використовує надійні і якісні матеріали. Заповнення зовнішніх стін – повнотіла глиняна цегла: це довше і дорожче, ніж газоблок, але незрівнянно якісніше. Внутрішні стіни побудовані з керамічних блоків. Матеріал дорогий і якісний. Думаю, застосував його забудовник для створення якісної рівній поверхні внутрішніх стін для і подальшого вирівнювання їх штукатуркою. Все-таки, вирівнювати цегляні стіни – задоволення витратне і довгий. Перегородки виконані з гіпсових плит.

Якість скління – радує, профіль і склопакети – провідного виробника. Те ж стосується внутрішніх мереж і систем.

Трохи розчарували вхідні групи. Виглядають вони біднуватий зовні, і, на мій погляд, в холах – покладена застарілого дизайну плитка з рожевою затіркою швів. Це суб’єктивне відчуття. Оздоблення, за великим, виконана якісно.

Окремої похвали заслуговує якість виконання і матеріали фасадів. Такі фасади прослужать довгі роки, не втрачаючи своїх властивостей. Фасади – вентильовані з утепленням мінеральною ватою.

Мощення території і її благоустрій, ландшафт – все якісно, ​​добротно, насичено.

Безсумнівний плюс цього комплексу – це його виключне, наскільки це можливо для масової забудови, якість.

інфраструктура

Тут ні в кого питань не може виникнути. Торгових центрів, магазинів, станцій метро і всього іншого повно – в автомобільній доступності. У крокової доступності поки нічого немає. Швидше за все, після заселення, в комплексі і навколо міста з’являться продуктовий маркет, пару аптек і все інше – для щоденних потреб.

Ціни і висновок

ЖК «Французький квартал» – це якісний і доступний комплекс в своєму класі і рівні. Досить зазначити, що в процесі будівництва вартість житла в цьому комплексі була однією з найнижчих в Печерському районі. Тому, не дивлячись на деякі незначні недоліки, ЖК «Французький квартал» – гідний вибір.

Читайте також:

Share Button

2 thoughts on “Відгук про ЖК «Французький квартал»

  1. Приобрели себе квартиру в этом ЖК. Согласна с содержанием статьи автора, и хочу добавить еще и то, что этот комплекс является отличным местом для жизни современных динамичных людей, которые ценят уют и комфорт. Одной из причин выбора этого места проживания было то что моя работа находиться поблизости, теперь есть больше свободного времени для себя. Раньше у меня уходило много времени для того чтобы добраться до своего рабочего места. Сама планировка квартиры мне попалась удобная, ремонт сделали ребята с Тайм Билд без проблем и качественно. С минусов для некоторых можно, правда, выделить проблему парковки, места для нее маловато.

  2. В общем все довольно неплохо, с застройщиком я общалась плодотворно и результативно. Все неясные вопросы по приобретению квартиры, были мне разъяснены быстро и четко, также быстро оформили квартиру в мою собственность. ЖК красивый, есть чему радовать глаз) С ремонтом конечно пришлось затормозить из за сегодняшней ситуацией. Пока изучаем информацию о ремонтных компаниях. Может быть у кого то будут еще какие варианты?)

Напишіть відгук