Энергосберегающие дома

ЕНЕРГО ЕФЕКТИВНІ БУДИНКУ

У попередній статті на моєму сайті ecobud.kiev.ua ми розглянули кілька енергозберігаючих будинків, а точніше – енерго ефективних будинків.

Продовжимо.

 

Енерго-сберегающий будинок в США

Энергосберегающие дома

Побудований в США енерго ефективний будинок з власною виробленням енергії, але це не просто будинок з надмірно вироблюваної енергією – будинок також має дах з озелененням і приголомшливий вид на океан. Будинок має три спальні виробляє свою власну електро енергію, використовую комбінацію сонячних бойлерів, геотермічну енергію, рекуперацію енергії тепла, і тепловий насос високої продуктивності.

 

Ультра ефективний будинок

Энергосберегающие дома

енергозберігаючі будинки

Наповнений світлом будинок для проживання – сучасне житло, побудоване в експериментальних цілях. Будинок має дві спальні на 600 метрів квадратних, які заповнені природним освітленням і підсобні технічні приміщення. Будинок розташований і орієнтований так, щоб в зимовий період 50% опалення здійснити від пасивних сонячних приладів. Ультра ефективний будинок включає в себе систему фото електричну, сонячну системи гарячого водопостачання, тепловий насос. Будинок оптимізований енергоефективними вікнами і автоматичною системою природної вентиляції.

 

Енергетично позитивний будинок

Энергосберегающие дома

енергозберігаючі будинки

Одна із зарубіжних архітектурних студій розробила енергетично позитивний будинок, який виробляє і генерує таку кількість чистої електроенергії, которй вистачає не тільки для забезпечення будинку, зарядки двох електромобілів, а й сусідній будинок. 240 метрів квадратних будинку мають інтелектуальну систему енергопостачання і енергозбереження, якою можна керувати дистанційно за допомогою смартфона або планшета. Будинок здатний адаптуватися і пізнавати звички його власників. Фотоелектрична система на даху виробляє близько 8300 кіловат-годин сонячної енергії в рік.

 

Таунхауси з ЛЕД панелями і енерго незвавісімостью

Энергосберегающие дома

енергозберігаючі будинки

Енергетично позитивні будинку не обмежуються власною автономною незалежністю. Одна з архітектурних студій розробила серію енегронезавісімих будинків, які отримали ЛЕД – сертифікацію. Кожен з ЛЕД – будинків має 39 сонячних панелей, які можуть виробляти 10 тисяч кіловат на рік. Завдяки енергозберігаючим конструкцій, кількість енергії, що виробляється будинком, набагато більше, ніж це необхідно для автономного забезпечення, тому власники можуть продавати надлишки електроенергії назад в міську мережу.

Share Button

Напишіть відгук